Złotów, Wielkopolskie

zmień miasto

Managerka klubu

Krynica Zdrój

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Ekskluzywny klub poszukuje kandydatek na stanowisko:

Managerka Klubu (zastępca)
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Istnieje możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

Opis stanowiska:
- praca w godzinach nocnych (grafik można dostosować do swoich potrzeb)
- zarządzanie zespołem pracowników klubu
- osiąganie jak najlepszych utargów
- dbanie o zadowolenie Klienta
- przestrzeganie ustalonych przez Firmę zasad (ale dajemy wolną rękę w sposobie prowadzenia pracowników)

Szukamy osób:
- dyspozycyjnych,
- zorganizowanych,
- potrafiących podejmować szybkie decyzje pod wpływem stresu,
- zdyscyplinowanych,
- mających talent do zarządzania zasobami ludzkimi

Stawiamy na ludzi młodych i charyzmatycznych. Nie oczekujemy doświadczenia, liczymy przede wszystkim na Twój talent i wrodzone zdolności do kierowania ludźmi.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki (podstawa+ premia, min. 5000 zł)
- możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym
- szkolenia przygotowujące do pracy
- umowę zlecenie,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju i postawienia pierwszych kroków na drodze kariery w zarządzaniu ludźmi,
- szansę na awans w strukturze naszej firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Lipiec, 2013  13:35

Identyfikator: 471623

Wyświetleń: 6973